Harmonogram dostaw sprzętu MCHE


Szczegółowy harmonogram dostaw sprzętu.

Planowana dostawa w ramach I etapu przewidziana jest na jesień 2017. Kolejne etapy będą następowały co 6 miesięcy.

ETAP I

Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury liderów obszarów tematycznych1.Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w
Krakowie, Al. A. Mickiewicza 30, Kraków
2.Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, ul. Gołębia 5, Kraków
3.Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, Kraków
4.Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ul. Podchorążych 2, Kraków
5.Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Al. A. Mickiewicza 21, Kraków
6.Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, ul. Warszawska 24, Kraków
7.Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, Tarnów
8.Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, ul. Zamkowa 1, Sucha Beskidzka
9.Fundacja Centrum Kopernika, pl. Szczepański 8, Kraków
Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury UMWM1.Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Zacisze 5, Kraków
Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury szkół1.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa
Chałubińskiego w Myślenicach, ul. Zdrojowa 18, Myślenice
2.Zespół Szkół Mechanicznych nr 1, Al. A. Mickiewicza 5, Kraków
3.Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 im. Ignacego Daszyńskiego w Krakowie, Technikum Ekonomiczno-Handlowe Nr 5, os. Spółdzielcze 6, Kraków
4.Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1, os. Złotej Jesieni 16, Kraków
5.Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie, Technikum Energetyczno-Elektroniczne nr 9 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Loretańska 16, Kraków
6.Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie, Technikum Elektryczno-Elektroniczne nr 7, ul. Kamińskiego 49, Kraków
7.Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie, ul. Szujskiego 13, Tarnów
8.Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach, Plac Kazimierza Wielkiego 1, Niepołomice
9.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Lipnicy Wielkiej, Lipnica Wielka 523
10.I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni, Pl. Ks. Czaplińskiego 1, Bochnia
11.Zespół Szkół nr 1 im. St. Staszica w Bochni, ul. Windakiewicza 23, Bochnia
12.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie, Technikum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Sądecka 187, Czchów
13.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterów Wersterplatte w Brzesku, Technikum, ul. Piastowska 2, Brzesko
14.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, Breń 3, Olesno
15.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. inż. Józefa Marka w Mszanie Dolnej, ul. J. Marka 2, Mszana Dolna
16.Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Miechowie, ul. M. Konopnickiej 2, Miechów
17.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu, ul. Daszyńskiego 15, Stary Sącz
18.Zespół Szkół im. Św. Kingi w Łącku, Łącko 26
19.Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie, ul. Armii Krajowej 19, Grybów
20.Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, Technikum, ul. Kowaniec 125, Nowy Targ
21.Zespół Szkół im. B. Westerplatte w Jabłonce, ul. Podhalańska 3, Jabłonka
22.Powiatowy Zespół nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 27a, Kęty
23.Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach, ul. 3 Maja 107, Proszowice
24.Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej, ul. Spółdzielców 1, Sucha Beskidzka
25.Zespół Szkół im. Bł. Ks. P. Dańkowskiego w Jordanowie, ul. Generała Maczka 131, Jordanów
26.Zespół Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, ul. Kościelna 5, Sucha Beskidzka
27.Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu, ul. Jagiellońska 17, Wojnicz
28.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem w Tuchowie, ul. Reymonta 19, Tuchów
29.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zakopanem, ul. Słoneczna 1, Zakopane
30.II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. M. Konopnickiej w Nowym Sączu, ul. Żeromskiego 16, Nowy Sącz

ETAP II

Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury MCDN1.MCDN, ul. Lubelska 23, Kraków
2.MCDN, ul. Garbarska 1, Kraków
3.MCDN, ul. Bema 4, Oświęcim
4.MCDN, ul. Nowy Świat 30, Tarnów
5.MCDN, ul. Jagielońska 61, Nowy Sącz
Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury testowej
Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury Szkół z Projektu Pilotażowego1.I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego
w Krakowie, Plac na Groblach 9, Kraków
2.V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie, ul. Studencka 12, Kraków
3. Zespole Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie, Technikum Łączności Nr 14, ul. Monte Cassino 31, Kraków
4.Zespół Szkół Chemicznych im. M. Skłodowskiej Curie w Krakowie, Technikum Chemiczne i Ochrony Środowiska nr 3, ul. Krupnicza 44, Kraków
5.II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie, ul. Mickiewicza 16, Tarnów
6.Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie, ul. Legionów 15, Tarnów
7.IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie, ul. Norwida 22, Tarnów
8.I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Chrzanowie, ul. Piłsudskiego 14, Chrzanów
9.Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach, ul. Ariańska 3, Gorlice
10.Zespół Szkół Techniczno–Ekonomicznych w Skawinie, ul. Kopernika 13, Skawina
11.Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Franciszka Stefczyka w Czernichowie, Czernichów 1
12.I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej, ul. Orkana 1, Limanowa
13.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach, ul. Jagiellońska 8, Myślenice
14.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, Nawojowa 348a
15.Zespół Szkół Technicznych i Placówek im. S. Staszica w Nowym Targu, ul. Wojska Polskiego 9, Nowy Targ
16.IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu, ul. Korczaka 7, Olkusz
17.Powiatowy Zespół Nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu, ul. Konarskiego 24, Oświęcim
18.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie, ul. Grabina 57, Zakliczyn
19.Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Andrychowie, ul. F. Pachla 16, Andrychów
20.Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce, ul. J. Piłsudskiego 105, Wieliczka
21.I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza w Nowym Sączu, ul. Długosza 5, Nowy Sącz

ETAP III

Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury bibliotek1.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie, Al. F. Focha 39, Kraków
2.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie filia Olkusz, ul. Kazimierza Wielkiego 43, Olkusz
3.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie filia Chrzanów, Al. Henryka 53, Chrzanów
4.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie filia Oświęcim, ul. Bema 4, Oświęcim
5.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie filia Wadowice, ul. Lwowska 24, Wadowice
6.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie filia Myślenice, ul. Żeromskiego 9, Myślenice
7.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, Filia w Nowym Targu, ul. Królowej Jadwigi 1, Nowy Targ
8.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, Filia w Limanowej, ul. W. Witosa 5, Limanowa
9.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, ul. G. Narutowicza 2, Nowy Sącz
10.Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, Filia w Gorlicach, ul. Wróblewskiego 10, Gorlice
11.Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie, ul. Legionów 34, Tarnów
Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury szkół1.Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie, ul. Szablowskiego 1, Kraków
2.Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie, Technikum Inżynierii Środowiska nr 13, ul. Ułanów 9, Kraków
3.VIII Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego w Krakowie, ul. Grzegórzecka 24, Kraków
4.II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Sobieskiego 9, Kraków
5.Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza, os. Tysiąclecia 38, Kraków
6.X Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Krakowie, ul. Wróblewskiego 8, Kraków
7.III Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, os. Wysokie 6, Kraków
8.VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie, ul. Skarbińskiego 5, Kraków
9.I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, ul. Piłsudskiego 4, Tarnów
10.Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej w Żegocinie, Żegocina 50
11.II Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Bochni, ul. Konfederatów Barskich 29, Bochnia
12.Zespół Szkół nr 3 im. Ks. Prof. J. Tischnera w Bochni, ul. Krakowska 20, Bochnia
13.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Liceum/Technikum w Brzesku, ul. Okulickiego 2, Brzesko
14.Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, ul. Witosa 2, Szczucin
15.Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu, ul. Tysiąclecia 2, Biecz
16.Zespół Szkół nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach, ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18, Gorlice
17.Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej, ul. J. Piłsudskiego 81, Limanowa
18.Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Miechowie, ul. B. Prusa 2, Miechów
19.Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie, ul. Rynek 13, Muszyna
20.Zespół Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, Marcinkowice 1
21.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju, ul. Nadbrzeżna 3, Krynica-Zdrój
22.Zespół Szkół w Rabce-Zdroju, ul. Kościuszki 9, Rabka-Zdrój
23.Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu, ul. Legionów Polskich 1, Olkusz
24.Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Olkuszu, ul. Górnicza 12, Olkusz
25.Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Por. Stefana Jasieńskiego w Oświęcimiu, ul. Stanisławy Leszczyńskiej 8,
Oświęcim
26.Zespół Szkół im. Św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim, ul. Rynek 8, Maków Podhalański
27.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żabnie, ul. Rynek 26, Żabno
28.Zespół Szkól Hotelarsko-Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego w Zakopanem, ul. Partyzantów 1/5, Zakopane
30.Zespół Szkół Zawodowych Huty im. Tadeusza Sendzimira, os. Złotej Jesieni 2, Kraków

ETAP IV

Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury szkół1.Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych i Gospodarki Wodnej, ul. J. Lea 235, Kraków
2.Zespół Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie, Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie nr 4, ul. Kapucyńska 2, Kraków
3.Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazowego im. Prof. W. Goetla w Krakowie, ul. Brzozowa 5, Kraków
4.Zespół Szkół nr 1 im. Św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie, ul. Ułanów 3, Kraków
5.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Krakowie, IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki , ul. Krzemionki 11, Kraków
6.VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie, ul. Wąska 7, Kraków
7.III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, ul. Brodzińskiego 6, Tarnów
8.XVI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, Al. Solidarności 18, Tarnów
9.Zespół Szkół nr 2 im. St. Konarskiego w Bochni, ul. Stasiaka 1, Bochnia
10.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie, ul. Osiedle Szkolne Łapanów
11.Zespół Szkół w Szczurowej, Technikum, ul. Rynek 14, Szczurowa
12.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Kościuszki 5, Dąbrowa Tarnowska
13.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. J. Piłsudskiego 44, Dąbrowa Tarnowska
14.I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach, ul. Marcina Kromera 1, Gorlice
15.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach, ul. Krakowska 15, Krzeszowice
16.Liceum Ogólnokształcące w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 17, Skawina
17.Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej, ul. Zygmunta Augusta 8, Limanowa
18.Zespół Szkół nr 1 w Miechowie, ul. Racławicka 23, Miechów
19.Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu, ul. Partyzantów 15, Stary Sącz
20.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Nowym Targu I Liceum Ogólnokształcące im. S. Goszczyńskiego, Plac Krasińskiego 1, Nowy Targ
21.Zespół Szkół nr 1 im. Wł. Orkana w Nowym Targu, Technikum, Plac Słowackiego 13, Nowy Targ
22.Zespół Szkół w Wolbromiu, ul. Skalska 18, Wolbrom
23.Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu, ul. Bema 8, Oświęcim
24.Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach, ul. Wyspiańskiego 2, Kęty
25.Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku, ul. W. Witosa 4, Gromnik
26.Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Tuchowie, ul. Jana Pawła II nr 10, Tuchów
27.Zespół Szkół Budowlanych im. Władysława Matlakowskiego w Zakopanem, ul. Krupówki 8, Zakopane
28.Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, ul. J. Piłsudskiego 18, Wieliczka
29.Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Gen. J. Kustronia w Nowym Sączu, ul. Limanowskiego 4, Nowy Sącz
30.Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu, ul. Jagiełły 10, Oświęcim

ETAP V

Dostawa, instalacja i wstępne uruchomienie infrastruktury szkół1.Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, ul. Droga do Olczy 26, Zakopane
2.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Krakowie, XI Liceum Ogólnokształcące, os. Teatralne 33, Kraków
3.XX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa w Krakowie, ul. Szlak 5, Kraków
4.V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, ul. Rejtana 20, Tarnów
5.Liceum Ogólnokształcące w Grybowie, ul. Rynek 4, Grybów
6.I Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera w Rabce Zdrój, ul. Jana Pawła II 41, Rabka-Zdrój
7.Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu, Liceum Ogólnokształcące, ul. Ludźmierska 32, Nowy Targ
8.Zespół Szkół nr 3 w Olkuszu im. A. Kocjana w Olkuszu, ul. Francesco Nullo 32, Olkusz
9.I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu, ul. Polna 8, Olkusz
10.Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie, ul. Kolejowa 9, Jordanów
11.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej, ul. Płk. T. Semika 1, Sucha Beskidzka

Widoczne w Dziennik projektu.